Super cena

GT Grade Sora 2017
2 950,00 zł
3 599,00 zł
GT Avalanche Sport 2017
1 950,00 zł
2 549,00 zł
Cannondale CAAD12 105 2017
5 900,00 zł
7 399,00 zł
Cannondale Trail 4 2017
3 100,00 zł
3 699,00 zł

Dostawa towarów w dwadzieścia cztery godziny.

 

 

 

/ Regulamin naszego sklepu


 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ROWEREO.PL:

 1. Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się na stronie internetowej pod adresem rowereo.pl (dalej zwanym ROWEREO) jest firma IKSEL SP. Z O.O., 05-592 Łomianki (k. Warszawy), ul. Warszawska 138, NIP 118 208 82 99, REGON 146362879

 2. Sklep internetowy ROWEREO umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po jego złożeniu Kupującego otrzyma na wskazany przez niego adres e-mail wiadomość potwierdzającą szczegóły złożonego zamówienia. W niektórych przypadkach zamówienie może być potwierdzone telefonicznie.

 3. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w sklepie internetowym ROWEREO są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Do każdego zamówienia wystawiona zostaje faktura VAT (na żądanie) lub paragon.

 4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 5. Nasz sklep oferuje 3 warianty terminu realizacji zamówienia:

  • 24 godziny- standardowy czas realizacji zamówienia dla wszystkich produktów dostępnych w magazynie wynosi 24 godziny (do końca następnego dnia roboczego).
   UWAGA: Usługa ta dostępna jest tylko i wyłącznie dla zamówień złożonych i skutecznie potwierdzonych do godziny 16:00 (w dni powszednie). Przez skutecznie potwierdzone zamówienie rozumie się zamówienie złożone i opłacone przez system płatności PayU lub zlecenie z wybraną opcją płatności „za pobraniem”. W przypadku płatności tradycyjnym przelewem bankowych czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny liczony od dnia zaksięgowania wpłaty.

  • 72 godziny- wszystkie pozostałe produkty są dostarczane do Klienta w nieprzekraczalnym terminie 72 godzin lub innym- uzgodnionym mailowo lub telefonicznie z Klientem

  • Na zamówienie- z troską o poziom świadczonych przez nas usług, niewielka część najdroższych i najbardziej unikalnych produktów jest dostępna tylko i wyłączenie na zamówienie. Jest to podyktowane faktem, iż ich dostępność jest bardzo ograniczona i nie znajdują się one w ciągłej produkcji.

         * Dzień roboczy to każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel oraz wszystkich świąt.

 6. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

 7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaż

 8. Cena wysyłki jest uzależniona od ceny i ilości zamawianych produktów i jest wyświetlana każdorazowo w koszyku w szczegółach składanego zamówienia.

  Dla wszystkich produktów o wartości przekraczającej 499 złotych dostawa za pośrednictwem kuriera GRATIS !

  Dostawa produktu realizowana jest za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej. Każda przesyłka jest ubezpieczona. ROWEREO nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za konsekwencje podania błędnych danych w adresie do wysyłki przez Klienta w trakcje składania zamówienia.

 9. Produkty dostępne w naszym sklepie są objęte 24 miesięczną gwarancją liczoną od daty zakupu. Szczegółowe warunki gwarancji są dołączane do każdego produktu wraz z fakturą VAT/ paragonem.

 10. Sklep ROWEREO oferuje pełną gamę wszelkich możliwych form płatności za zakupione produkty:

  • płatność kartą/gotówką przy odbiorze osobistym w sklepie
  • szybkie płatności on-line poprzez system szybkich płatności PayU (umożliwia to szybkie zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie i błyskawiczną wysyłkę)

  • przelew tradycyjny

  • płatność za pobraniem (wysyłka zakupionego towaru natychmiast po dokonaniu zakupu)

 11. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku , klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny oraz nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar (rower) należy odesłać w oryginalnym opakowaniu (pudełko kartonowe) razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT lub paragonem na adres "IKSEL Adam Sypniewski" ul. Warszawska 138 , 05-092 Łomianki, lub dostarczyć go bezpośrednio na ww. adres. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Towar na indywidualne zamówienie, którego sklep nie posiad na stanie nie podlega zwrotowi.

 12. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres "IKSEL Adam Sypniewski" ul. Warszawska 138 , 05-092 Łomianki, lub dostarczyć go bezpośrednio na ww. adres. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 13. Aby zaoferować Państwu najlepszą możliwą cenę oraz darmową przesyłkę naszych rowerów (z zastrzeżeniem pkt. 8) wszystkie rowery są wysyłane w oryginalnych kartonach producenta (mniejsze gabaryty paczki). Przed wysyłką każdy rower jest wyjmowany z pudełka oraz skrupulatnie sprawdzany przez zespół Bike Doctors pod kątem wszelkich wad i uszkodzeń. Następnie rower jest w całości skręcany, regulowany, testowany oraz przygotowywany do jazdy. Ostatnim etapem jest odkręcenie pedałów, przedniego koła i kierownicy (czasami błotnika- rowery dziecięce) oraz zabezpieczenie roweru przed uszkodzeniami i zarysowaniami w trakcie transportu. Do zadań Klienta należy więc umiejętne przykręcenie pedałów, przedniego koła oraz kierownicy.
 14. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i  przetwarzanie danych osobowych przez firmę IKSEL Adam Sypniewski w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.

 15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym ROWEREO są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 16. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.